CURUFC sai viienda järjestikuse Varsity kaotuse halastamatult Oxfordilt

Millist Filmi Näha?

Kaotasime. Jällegi.

Toredal pärastlõunal Twickenhamis, kus kõigi 55 Esimeses maailmasõjas elu kaotanud bluesi hukkumist mälestati sobiva ettelugemise ja minutilise leinaseisakuga ümber maa, oli ajaloohõngu, mida Varsitys sageli ei esinenud. -taseme kinnitusvahendid.

Õigeaegne meeldetuletus, et paljud asjad on spordist olulisemad, kinnitas järgnenud vaatemäng veelgi matši kohta ajalooraamatutes.

nimetu (2)

Pärast seda, kui Cambridge'i U21-d kaotasid varem pärastlõunal Oxfordi rivaalide käest 36:12, loodeti, et vanem meeskond annab endast parema ülevaate.

Kuid alles 10 minuti pärast leidis pall pärast mõlemapoolset varast survet pooltee lähedalt löögi järel tee Oxfordi Sam Egertoni juurde. Plahvatuslik ja segane jooks jättis Egertoni vastastest vabaks ning ta avas tumesinistele skoori käiguga, mis tuletas helesinistele varakult meelde nende ees seisvast keerulisest ülesandest.

George Cullen viis mängu seisuks 7:0 ja alustas suurepärase Varsity debüüdiga Oxfordi lennupoolajal.

Cambridge'il kulus vastamiseks vaid viis minutit, kui võimas Don Stevens realiseeris Oxfordi 22 m joonelt penalti.

Mõni minut hiljem leidis Cambridge end veelgi tagapool. Loobudes ohtlikust positsioonist pettumust valmistava penalti, lasid nad Cullenil värava lüüa, viies seisuks 10:3.

Cambridge tuli lühikeseks ajaks omale ja Helesiniste kapten Harry Peck viis oma meeskonna edasi mitme tugeva löögiga, avaldades survet Oxfordi kaitsele, millest oli raske läbi tungida.

nimetu

Stevens realiseeris Cambridge'i kasuks veel ühe penalti poolaja lõpus, kuid alles kahe minuti pärast sattus Light Blues Oxfordi tugeva surve alla. Pall jõudis lõpuks Alexander MacDonaldi kätte, kes sooritas üliolulise katse, enne kui Cullen poolaja viimase löögiga taas väravavõrku tegi. Poolajaks läksid meeskonnad seisuga 17:6 Oxfordi kasuks, kusjuures ainult ühel poolel oli tõenäoline, et midagi juhtub.

Cambridge'i pärastlõuna läks teise poolaja alguses kehvemaks, kuna nende ülioluline mängujuht ja ainuke punktilööja, lendur Stevens, venitati kardetavasti põlvesidemete vigastusega. Sisekeskuses asus Fraser Gillies Stevensi positsioonile üliolulise ümberkorraldusega, mis ei paistnud teise poolaja edenedes poolte abistavat.

Tom Reeson-Price tegi suurepärase individuaalse katsega seisuks 22:6, hoides kõrvale kahest Cambridge'i löögist ja lõi värava, samal ajal kui Cullen ei suutnud väravat realiseerida. Siis vähem kui viis minutit hiljem, kui Cambridge'i mängija George Smith ajupõrutusega lendu tõusis, viis Oxfordi esiliin Cambridge'i suure jõuga tagasi, võimaldades Ian Williamsil proovida kombineerida teise Culleni konversiooniga, et suurendada Oxfordi edumaa. 29 punkti kuuele.

Kui matši lõpuni oli jäänud 20 minutit, oli Cambridge raskustes oma poolajalt välja pääsemisega ja asus mängu edasi ajama, et päästa uhkust peatsest kaotusest.

Nad hakkasid tumesiniseid kõvasti peale suruma ja neil võis olla rohkem õnne, kuna Oxfordi Henry Hughes poleks Toby Mayd mänguga maha löönud.

Twickenhami artikli jalus

Oxford 22 sees järgnes suurepärane surve, kuid sarnaselt esimesele poolele ei suutnud Cambridge seda arvesse võtta. Tugev Oxfordi seljaliin osutus läbimatuks.

Võib-olla kasutas Oxford paratamatult ära Cambridge'i hilise tõuke, kuna Egertoni teine ​​tabamatu jooks võimaldas tal end Cullenile maha lasta, kes kaitses end väga hästi, et kindlustada veel viis punkti. Seejärel lõi ta seisu 36:6.

Marsruut viidi lõpule, kuna Gus Jonesil jäi pärast fantastilist Oxfordi meeskonna liikumist vähe tööd teha. Mäng muutus kiiresti paremalt vasakule pärast pikemat survet Cambridge'i poolajal ja Jones lõi mängu viimase katse enne, kui Culleni viimane konversioon tegi seisuks 43:6.

Oxford tähistab tähtsat võitu

Cambridge osutus kaotuses vapraks, raskete tõrjetega kuni lõpuni. Lõppkokkuvõttes oli see matš, milles nad lihtsalt ei suutnud võistelda tohutult parema poolega.

Halastamatu Oxfordi meeskonna 43:6 lammutamine toob Varsity võidu viis järjestikust Dark Bluesi ja Cambridge'i kõigi aegade raskeima kaotuse selles võistluses.