Football Cuppers 16 viimase vooru kokkuvõte – osa 1/2

Millist Filmi Näha?

Eelmisel nädalavahetusel naasis Cuppersi jalgpall, kus 8 kolledžit ühinesid esimese vooru 8 võitjaga, et lüüa mõnes põnevas kohtumises 46 väravat. Teeme tagasivaate tegevusele, kus kolm mängu otsustasid vaid ühe väravaga ja kolm mängu kardetud karistuslöögid.

Darwini alistamine 1:4 (0:2 HT)

Downing: Matthews, Brodie, Armstrong, O’Connell, Rumun, Churcher, Coombes, Lawrence, Lukasik, Burley, Ingham Varus: Fitton, Beattie

Väravalööjad: O’Connell

Darwin: Griffith, Dickinson, Hope, Bennett, Worrall, Haigh, Bastos, Wolstenhulme, Gray. Ärka üles, Freudenreich

Väravalööjad: Hope x4

Kogenud Darwini pool kontrollis mängu algusest lõpuni, kasutades ära kaks settpalli, et mängu Downingilt eemale viia. Downingil oli keskkaitsja Joe Moorcroft-Moran puudu meesmäest ja see tähendas nende tavapärast taktikat rivistada kasti äärele 10 meest ja veeta 90 minutit ristide puhastamist. Nad olid eriti vastuvõtlikud kastis olevatele pallidele, kui Darwin lõi Downingi värava Bluesi kaitsja Wolstenhulme delap-like visetega, alistades noorusliku Downingi poole ja võimaldades Chris Hope'il lüüa kõigi nelja väravaga. Vaatamata Downingi hilisele survele, mille tulemuseks oli värav, lõpetas taktikaliselt muljetavaldav Darwini meeskond mängu mugavalt, et võtta oma koht järgmises ringis kodus Pembroke'iga.

Darwin Downing

Darwin kasutab mõnda Pulislikku taktikat... ja sellel on laastav mõju!

Kristus ’S 4:4 Churchill AET (Churchill võita 3:1 penaltist) (2:2 FT, 0:0 HT)

Christ’s: Deng, Brown, Blake, Cracknell, Diamante, Reeds, May, Baldock, Hooten, Armstrong, Baron Subs: Duffy, Faure, Hovington

Väravalööjad: Armstrong, May, Baron, Cracknell

Churchill: Smyth, Waller, Cammack, Evans, Duherich, Holt, Athwal, Berridge-Dunn, Seete, Weller Subs: kudumine, tan

Väravalööjad: Rolph x2, Cammack, Weller

Esimene poolaeg algas sellega, et Churchill soovis oma selle perioodi kaotuseta mängule tugineda Kristuse meeskonna vastu, kes pole veel ühtegi mängu võitnud. Kuna aga mõned võtmemängijad tulid Christ’sile tagasi ja Bluesi kapten keskväljale lisandus, nägid nad välja meeskonnast, mille Churchill võitis hooaja alguses mugavalt 4:1, teistsugune riietus. Esialgsete vahetustega oli mäng nigel ja mäng jäi keskväljale toppama. Christil oli paar paljutõotavat käiku, enamasti paremalt alla, kasutades ära Churchilli vasakkaitsja nõrka mängu. Churchill kasvas poolajale ja otsis paikades paar võimalust, kui Seete läks pärast maitsvat vahetust Rolphiga kasti ümber. Üsna üksluisel esimesel poolajal väravaid siiski ei tulnud.

Teine poolaeg algas Churchilli jaoks kohutavalt lõdva kaitselöögiga, mis võimaldas Kristuse sihikule Ian Armstrongil, kes lõi Smythi üle mõõdetud värava. Vähem kui 5 minutit hiljem kahekordistas Christ’s oma eduseisu, kui kaitsev koolipoiss lubas pikal löögil otse kaitsest läbi lüüa, kui James May hüppas üles, et lüüa palli võrratu kiibiga võrku. See õhutas Churchilli ellu, kes hakkas ära kasutama mõningaid nõrkusi Kristuse kaitsmisel. Nende nõtke number 11 Rolphi juhtimisel, kes pööras Kristuse kaitset mitmel korral nii seest kui ka väljast, lõid nad Churchillile suurepärased võimalused, mis raisati kohutava viimistluse ja eksitavate lõpupallide kombinatsiooniga. 6. minutil oli seis ikka veel 2:0 Christ’s kasuks, kui Duherich sai Churchilli kasuks paremalt äärelt ette. Kiire nool ümber piinatud Christsi vasaku tagakaitsja ja korralik tsenderdus võimaldasid Rolphil värava üle väravavahi võrku lüüa. Churchill lõi viigivärava otsides ette ja kahe minutiga tabas Churchill poolel teel karistuslööki. Klassikaline palli kasti löömise taktika osutus Churchilli jaoks viljakaks, kui Cammack suundus Walleri karistuslöögist koju. Täisaeg tuli skooridega 2 tükki.

Mõlemad meeskonnad alustasid lisaaega kahe poole mänguga, kes uskusid, et neil on mängu võitmiseks kvaliteet, kuid nad olid unustanud, et keskmise kolledžimängija vormis võiks Luke Shaw välja näha nagu Mo Farah. Umbes 10 minuti pärast langes üks paljudest Churchilli vasakust tagamängijast tehtud halbadest tõrjetest otse Christi kaptenile Baronile, kes suundus koju. Churchill leidis erakordse vaimu, et kiiresti tagasi lüüa, kuid viigistas, kui Rolph kontrollis Duherichi ristet, et targalt kastis lõpetada. Kuna mängijad vaevlesid kogu väljakul krampis, nähti lisaaja teisel poolajal veel kaks väravat, kui mäng läks penaltite peale. Surve penaltiseeriast maailma vanuselt teisel karikavõistlustel osutus kolmele neljast Kristuse võtjast liiga suureks, kuna Churchill lõi kolm esimest penaltit ja võttis mängu 3:1. Nad lähevad veerandfinaalis võõrsil vastamisi Trinity Halliga.

Jeesus 1:0 Sidney Sussex AET (0:0 FT, 0:0 HT)

Sidney Sussex: Hirsch, Deeley, Makings, Bradly, Cole, Teale Ryda, Grayling, Mahon, Davies, Hugill Subs: Sammons, Ezra, Fotherby

Jeesus: Eburne, Peterson, Crawford, Thorley, Robinson, Emerton, Mullertz, O’Loughlin, Ashmead, Anderson, Purcell Subs: Koroye, Meier, Kitching

Väravalööjad: Koroye

Kohtumine 4. divisjoni Sidney Sussexi ja Cuppersi omanike Jesuse vahel tekitas peaaegu vooru šoki, kuna suure rahvahulga ees tekkis väga segane afäär. Kuigi Sidney oli allajäänud, töötas ta väsimatult, pannes Jeesuse pidevalt surve alla, hoolimata sellest, et kodumeeskond sai kasu suurtest pallivaldamistest. Valitsevad Cuppersi meistrid nägid lahedad ja kogutud välja, peamiselt tänu Jeesuse uue magistrandi ja endise Inglismaa U-18 keskkaitsja Jack Thorley tohutule kohalolekule. Jeesus hakkas oma survel endast märku andma ja Sidney väravavahi Hirschi hilinenud 3 suurepärast tõrjet oli vaja, et tagada väravateta mängu jätkamine lisaajale. Lisaaeg osutus mõlema meeskonna jaoks äärmiselt raskeks, kuna mõlema poole mängijad alistusid krambile. Jeesuse plakatipoiss Mark Koroye, kes oli esimesel poolajal pingil, jäi ära kasutada. Suhteliselt värskete jalgadega põrutas ta palli läbi mõne väsinud Sidney väljakutse, enne kui ta isekalt ignoreeris ruudukujulist palli lahtisele mehele ja söötis palli 10 minutiga mööda pealetormavast Sidney väravavahist. Väsinud väljakutse Sidney kaitsjalt tähendas, et ta sai surmaminutitel oma teise kollase, kuna Jeesuse värav püsis kuni lõpuvileni. Sidney peab end uhkusega hoidma, lükates Jeesuse otse äärele, vaatamata sellele, et ta on kodust eemal ja fännide arvult ülekaalus. Teisel päeval oleks võinud lugu olla teistsugune, kuid Jesuanid liiguvad edasi, soovides jõuda Cuppersi finaali kolmandat aastat järjest, kui veerandfinaalis Robinsoni vastu kodus viigistati.

mark koroye

Mark armastab väravaid.

Pembroke 6:5 Trinity (3:2 HT)

Pembroke: Weber, Bittlestone, Reland, Hudson, Mellor, Harries, Carroll, Ogier, Oldfield, Nielsen, Pistoja Varus: McMullen, Berenson-Barros, Waghorn

Väravalööjad: Harries, Ogier, Pistoja, Nielsen (2), Carroll (p)

Trinity: Kakoutas, Dungay, Kehle, Alberman, Lehmann, Park, Nagy, Brocksom, Steve, Bowlby, Apel Varus: Kershaw

Väravalööjad: Suurepärane (3), Bowlby, Apel

Nii nagu Windows 95 varasem väljaanne, nõudis see (Tompkinsi) tabeli kokkupõrge 11 taaskäivitamist 90 minuti jooksul. Mäng sisaldas nii palju draamat, et selle raporti liiga pikaks venimise vältimiseks on vaja teatud lühidust.

Löök, värav, nurk, värav, värav, värav, karistuslöök, värav, poolaeg. Värav, värav, värav, maailmamees, värav, pk, värav.

Mäng lõppes pidustuste ja pisarate ning kahe väravaga rohkem kui kogu Emile Heskeysi karjääri jooksul.

Matš jääb meelde Pembroke’i JC suurepärase esituse, Robi Nagy vapustava kübaratrikiga ja Jonathan Dungayga, kes kinnitas oma staatust Trinity kõige vähem populaarsema mehena.

Pembroke marsib edasi, et loodetavasti veerandfinaalis Darwini võõrsil veel üks väravasuhe toota.

Corpus Christi 2:2 AET Trinity Hall (Trinity Halli võit 6:5 penaltist) (2:2 FT, 2:1 HT)

Corpus Christi: Kazzizi, Mainzer, Sarfas, Cho, Patten, Crawford, Ellwood, Congdon, Kang, Mackenzie, Worsfold

Väravalööjad: Mackenzie, Worsfold

Trinity Hall: Bowen, Eto, Engle, Hands, Myers, Li, Willett, Evans, Burton, Jones, Price Subs: Fellows, Daramola

Väravalööjad: Engle, Daramola

See oli väga võitluslik mäng, üldiselt mängiti heas meeleolus. Minnows Corpus vastas kogu 120 minuti jooksul enam kui oma 1. divisjoni vastastele ning kogu kaitse andis kohati muljetavaldava mulje. Rüüstaja Rob Crawford oli silmapaistev ülejäänud keskvälja kõrval, kus esinesid üks jabur Marc Ellwood ja osav Jack Congdon, kes andis endast parima, et aidata Corpus Christil oma Cupperi unistust kinni pidada. Lõpuks võis Corpus pidada end kahetsusväärseks, kui ta ei võitnud ausalt öeldes hämmastava avalöögiga, mis välistas viimase 10 minuti jooksul värava löömise, kuigi nad olid endiselt 2:1 eduseisus. Teiste kasutamata võimaluste loetelu viitab aga sellele, et otsustav ei olnud ainult õnn; au peab kuuluma Tit Hallile, kes hoidis pinget üleval ja jäi rahulikuks, tõmmates lõpuks tasemele. Mäng, mis otsustatakse penaltitega, on kaotajatele alati karm ja keegi ei tahtnud, et meeskond nii välja läheks, välja arvatud Tit Hall, kes mängib veerandfinaalis kodus Churchilliga.