Exe ei võitnud Purple Rainis

Millist Filmi Näha?

Exeteri ragbikangelased langesid eile õhtul poolfinaalis, kui nad alistusid Durhami meeskonnale, kes ootab nüüd kolme aasta jooksul oma kolmandat BUCS-i meistrivõistluste finaali.

Raske mäng kahe ragbi jõujaama vahel lõppes süngel ja vihmasel Durham City Groundil 36:20 Durhamile.

City Mill lootis fotograafilt veidi enamat

See tähendab, et lillat värvi poisid lähevad kahe nädala pärast Twickenhami, et võita BUCS ragbi meistritiitlit teist korda kolme aasta jooksul.

Exeteri 1. XV sõitis Durhami ülevas meeleolus pärast seda, kui alistas eelmisel kolmapäeval kodus vana vaenlase Loughborough 50:31.

Kuid asjad ei alanud meie poiste jaoks hästi, sest nad loovutasid katse nelja minuti jooksul pärast kohtumise algust. Teine katse kaks minutit hiljem viis Exeteri 14:0 alla, enne kui nad jõudsid hinge tõmmata.

Kui üksainus penalti kõrvale jätta, kulus mängust 30 minutit, enne kui Exeter pani ühegi sisuka punkti lauale ning poolaeg lõppes seisul 31:10.

Exeter jõudis pärast poolaega Durhami juhtima, kuna mõlemad pooled nägid, et mehed on pattudest maha võetud. Exeteri nr 8 Fraser Bashford tegi katse, kui ta põrutas läbi mitme Durhami tõrje ja lõi värava postide alla. Äärekaitsja Ali Chrisholm pani oma võlusaapa kaudu lauale rohkem punkte.

Sellest siiski ei piisanud, sest Durham pidas pingelise viimase kümne minuti jooksul vastu. Vaatamata Exeteri pingutustele suutis kodumeeskond mängu maha lüüa, pannes oma kapteni viimasele katsele.

Durham mängib nüüd ragbi kodus toimuvas finaalis Cardiff Metiga.