xpLOSION: Lõvid möirgavad orkaanidest mööda

Millist Filmi Näha?

Birmingham saadab oma vastasseisu loovutamata ühtki punkti, kuna Alex Wake söödab kaks touchdowni.

Lõvide kaitse oli laupäeva õhtul täiesti domineeriv, piirates Hurricanesi rünnakut vaid 136 jardiga ega loovutanud ühtegi punkti.

Lionsi iga-aastase hooaja avavõistluse tänavusel väljaandel astusid nad vastamisi mitme riigi meistritiitli võitnud meeskonna Hertfordshire Hurricanesiga.

Pärast riigi meistritiitli kaotust eelmisel aastal finaalis Stirling Clansmenile, otsustasid Lõvid alustada seda hooaega tugevalt, võites oma kõige tõenäolisemaid divisjoni väljakutsujaid.

Paljud asjatundjad pidasid esitlust tasaseks mänguks ja esimene poolaeg vastas nende ootustele, kusjuures mõlemal meeskonnal oli raskusi palli allapoole viimisega.

DSC_0594

Meeskonnad võitlevad selle vastu

Mängu avasõit jutustas Lionsi jaoks esimese poolaja loo, kuna paljutõotav ründeseeria katkestati kahe valestardi karistusega.

Poolajaks oli Birmingham kogunud oma esimese viie sõiduga neli identset karistust, mis peatas igasuguse hoo, mida nad püüdsid luua.

DSC_0615

Teise veerandi alguses leidis Birmingham end pärast Hertfordshire'i lühikest lööki suurepärasest väljakupositsioonist ning lõvid otsustasid julgelt minna neljandale löögile ja neli jardi, selle asemel et püüda väravat lüüa.

Wake tõstis sügava palli lõpuala suunas, mis oli mõeldud Will Husseyle, kuid Hurricanes püüdis selle kahe jardi joonelt vahele.

DSC_0656

Vaatamata käibe kindlustamisele oli Hurricanes surve all, et nad pidid sõitu alustama oma kahe jardi joonelt ning Birminghami kaitse sundis veel kolm ja välja.

Seejärel järgis Lionsi erimeeskondade üksus nende eeskuju ja kihutas Hurricanesi lööjat oma lööki piiridest välja lõikama.

Kaitse väljakul

Lionsi rünnak, mida ei häirinud varasem vaheltlõik, võttis punases tsoonis, Hertfordshire 20 jardi joonel palli üle.

Olles sattunud kolmandasse ja pikasse olukorda, purjetas Wake veel korra sügava palli mööda küljejoont alla, kuid seekord kindlustas selle Hussey, kes sooritas hüppelise haarangu, enne kui ta väravajoonelt alla kukkus.

Neli mängu hiljem veeres Wake taskust välja ja viskas Stefan Rowdenile üheteistkümne jardi touchdown-söödu, mis viis Lionsile igati teenitud juhtima.

Lõvimängijad tähistavad maandumist

Charlie Hardmani lisapunktikatse blokeeriti, kuid poolajale läks Birmingham siiski napis 6:0 eduseisus.

Intervall kostitasid pealtvaatajaid tantsuseltsi ja Birmingham Pussycatsi cheerleader’ide rutiinidega, kelle suurejooneline väljapanek tõmbas 3000-pealise publiku seast rõõmuhõiskeid.

Kõrgel lendavad kiisud

UoB Tantsuselts esinemas

Olles esimesel poolajal kohati raskustes, oli Lionsi rünnak teisel pool täiesti erinev.

Hurricanesi summutatud löök andis Lionsile palli vastase 24 jardijoonele ja nad asusid halastamatult tööle. Wake andis kohe 16 jardi söödu Tunde Adelekanile, tehes esimese mahalöögi ja värava Hurricanesi kaheksa jardi joonel.

Lõvid pundis

Järgmisel mängul võttis Xavier Ajuwon tagasijooksul käe käest, jõudis kaitse äärele ja sööstis kaheksa jardi maandust.

Hertfordshire'i vigastuse solvamiseks läks Birmingham seejärel kahepunktiliseks teisenduseks, mille Wake viis edukalt lõputsooni tagumises nurgas Mason Baptiste'ile, jättes Hurricanesile 14:0 maha.

Veel Birminghami pidustusi

Varsti pärast seda tegid lõvid 61 jardi sõidu, et asuda Hurricanesi kolme jardi joonele.

Kahjuks otsustasid ametnikud, et see, mis näis olevat Ajuwoni jaoks teine ​​tormamine, tabamus lõpustsoonist välja, andes Hertfordshire'ile touchbacki.

Võitleb iga tolli eest

Hurricanesi järgnenud sõit takerdus kõigest kümne jardi järel ja nad tulid taas puntformatsioonis välja, kuid vilets löök keskelt hüppas üle mängija pea ja ta oli sunnitud loobuma ohutusest, jättes seisu 16:0 Birminghamile. .

Lõvid kuhjasid oma järgmisel valdusel Hurricanesile veel rohkem viletsust. Pärast 50 jardi tagasilöögi katkestamist andis Charlie Hardman 10 jardi söödu Alex Wake'ilt, enne kui lisas ka ise lisapunkti, et võitu kinnitada.

Wake lõpetas mängu, kui sooritas 14 söötu 26-st 129 jardi, kahe touchdowni ja vaheltlõikega, mis andis talle 54-protsendilise tabamuse ja söödureitingi 113,2 (NCAA), samas kui keskmiselt sooritas ta peaaegu viis jardi katse kohta.